Dime Sp. z o.o. – Kantor wymiany walut

Firma Dime Sp. z o.o. została założona w 1992 roku. Podczas ponad 25 letniej działalności zdobyliśmy sobie zaufanie szerokiej rzeszy klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Tak długie funkcjonowanie na rynku walutowym jest gwarantem wysokiej wiarygodności.

 

Naszym atutem jest doskonała znajomość rynku, pełen profesjonalizm obsługi i bezpieczeństwo transakcji. Posiadamy wszystkie wymagane do prowadzenia działalności certyfikaty m.in. zaświadczenia o ukończeniu szkolenia z zakresu stosowania przepisów o przeciwdziałaniu wprowadzania do obrotu finansowego wartości majątkowych pochodzących z nielegalnych źródeł oraz przeciwdziałaniu finansowaniu terroryzmu.

 

Zatrudniamy osoby posiadające dużą praktykę w zakresie prowadzenia operacji finansowych oraz wyspecjalizowaną ochronę. Naszym klientom zapewniamy możliwość negocjacji kursów, dyskrecję w przypadku większych transakcji dzięki osobnym pomieszczeniom, w których można dokonać wymiany w odizolowaniu od osób postronnych. Zapewniamy także transport i ochronę na życzenie Klienta.

 

Firma nasza, jako jedna z nielicznych, posiada zezwolenie Narodowego Banku Polskiego na skup czeków podróżnych, co pozwala nam oferować naszym klientom w szczególności turystom, pełniejszy serwis usług.

 

Nasz właściciel Veriv Spółka Akcyjna wiodąca firma na rynku obrotu wierzytelnosciami i finansowym posiada certtyfikaty świadczące o świadczeniu usług na najwyższym poziomie. ISO 9001 świadczy o profesjonaliźmie i rzetelności oraz ISO 27001 które gwarantuje naszym klientom bezpieczenstwa informacji oraz poufność. Zachecamy do odwiedzenia serwisu internetowego www.veriv.eu